Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu
22 Ağustos 2014, 13:47:24 *

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: ÖNEMLİ DUYURU: VİP Üyelik Hizmeti, Tüm üyelerimize, 1 AY boyunca deneme amacı ile kullanıma açılmıştır. İyi paylaşımlar.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  

Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu - Reklamlar
 Assist Danışmanlık Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri  Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti.  Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Kalite Sektörü Güncel Haber Sitesi
Vip Üye Olmak İçin Tıklatın!  Yeni Kalite Blog  Ekmeğini İsraf Etme! Antalya İş Güvenliği Hizmetleri Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri İsgcim - İş Sağlığı ve Güvenliği Bizim İşimiz
Manavgat Analiz OSGB  A.Tuluk Çevre Danışmanlık Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ve unutma; Kaybettiğinde değil,vazgeçtiğinde yenilirsin.  (Okunma Sayısı 1817 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Admin
Admin
Yönetici
Ulu Bilge
*

Başarı Puanı: 65525
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üye No: 1

Türkiye Profesyonel Kalite ve Yön. Sist. Uzm. Topl

Site
YeniKalite.com – Reklam Alanı
« : 26 Nisan 2012, 08:18:10 »

Günün Fırsatı | VIP Üye Olmak İstiyorum | Siteye Nasıl Destek Olabilirim? | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
''Kaybetmekten korkma; Birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin.

Ve unutma; Kaybettiğinde değil,vazgeçtiğinde yenilirsin.
[Bu mesajın devamını görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın]

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntülenme Son Mesaj
Asalet; Boyda değil, soyda.. incelik; belde değil, dilde.. Ata Sözleri ve Özlü Sözler melek 0 1564 Son Mesaj 05 Mayıs 2011, 21:44:18
Gönderen: melek
Bak Dostum Körden Değil Nankörden, Yüzsüzden Değil İki Yüzlüden... Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 2276 Son Mesaj 17 Mayıs 2011, 17:02:08
Gönderen: Admin
“Esas kirlilik, dışta değil içte, kisvede değil, kalpte olur. Şems-i Tebrizi Şems-i Tebrizi (Mevlana Muhammed) Sözleri ve Öğütleri Admin 0 1820 Son Mesaj 12 Haziran 2011, 11:44:26
Ve unutma aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir... Aşk ve Sevgi Üzerine melek 0 1110 Son Mesaj 29 Haziran 2011, 09:57:20
Unutma; İnsanları tanıman için en uygun zaman ayrılmalarına en yakın zamandır. Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 1177 Son Mesaj 13 Temmuz 2011, 16:32:09
Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır... Ümit Yaşar Oğuzcan Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 1032 Son Mesaj 31 Ekim 2011, 19:56:52
HAYATTA HİÇ BİR ŞEY İÇİN ÜZÜLMEYE DEĞMEZ; UNUTMA! SENİ ÜZEN BİR ŞEYDEN, ARTIK SA Aşk ve Sevgi Üzerine WebMaster 0 1140 Son Mesaj 10 Mayıs 2012, 12:53:39
Gönderen: WebMaster
‎''Kula kulluk etme! Unutma ki sen de kulsun. Ve kimseye gerektiğinden fazla öne Ata Sözleri ve Özlü Sözler iso9001m 0 913 Son Mesaj 17 Ekim 2012, 18:12:09
Gönderen: iso9001m
Unutma! Yokluğu bir şey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir. - Dostoyevski Ata Sözleri ve Özlü Sözler melek 0 795 Son Mesaj 01 Kasım 2012, 09:23:27
Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri |Yeni Kalite Blog | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | İSGcim.Com-İş Sağlığı ve Güvenliği | Antalya İş Güvenliği Hizmetleri | KaliteGüncel.Com-Güncel Haber Platformu | Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri | Malvasoft-Yönetim Sistemi Yazılımları | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | T.C. Resmî Gazete | Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) | T.C. Başbakanlık | Ekmeğini İsraf Etme! | Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) | T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı | T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı | Mavi Bayrak | Food and Drug Administration (FDA) | XML| XML 2 | Sitemap | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | canerildes |İletişim