Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu
21 Ağustos 2014, 23:57:45 *

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Sadece 100 TL ödeyerek süre sınırlaması olmayan Sınırsız Vip Üyelik (yeni ürün) sistemine geçebilirsiniz.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  

Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu - Reklamlar
 Assist Danışmanlık Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri  Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti.  Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Kalite Sektörü Güncel Haber Sitesi
Vip Üye Olmak İçin Tıklatın!  Yeni Kalite Blog  Ekmeğini İsraf Etme! Antalya İş Güvenliği Hizmetleri Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri İsgcim - İş Sağlığı ve Güvenliği Bizim İşimiz
Manavgat Analiz OSGB  A.Tuluk Çevre Danışmanlık Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Otel mutfaklarında “hijyen”in önemi  (Okunma Sayısı 840 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
01ceyhanli
VIP Üye
Kıdemli Üye
*

Başarı Puanı: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye No: 1373

YeniKalite.com – Reklam Alanı
« : 17 Eylül 2012, 21:46:18 »

Günün Fırsatı | VIP Üye Olmak İstiyorum | Siteye Nasıl Destek Olabilirim? | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Otel mutfaklarında “hijyen”in önemi

Sağlıklı gıda dendiğinde; basit bir anlatım ile besin değerini kaybetmemiş, fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan temiz olan, bozulmamış gıda maddelerini kastediyoruz. Tüketime sunulan gıdanın ne denli sağlıklı olduğu ise, birçok aşamada yapılan kontroller ile belirlenmektedir. En iyi kontrol denetleyicileri ise; üreticinin bizzat kendisi, yasal...
[Bu mesajın devamını görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın]

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntülenme Son Mesaj
“BEYAZ BAYRAK” İŞ AKIŞI Beyaz Bayrak Admin 1 1979 Son Mesaj 22 Mayıs 2013, 19:44:49
Gönderen: Admin
Abdala “kar yağıyor” demişler, “titremeye hazırım” demiş. Ata Sözleri ve Özlü Sözler WebMaster 0 808 Son Mesaj 12 Mart 2011, 12:49:11
Gönderen: WebMaster
“SEN” MESAJI YERİNE “BEN” MESAJI VERİN. Ata Sözleri ve Özlü Sözler ersin 0 806 Son Mesaj 16 Mart 2011, 21:14:27
Gönderen: ersin
İSİG: “Kaza Kader Değil İş Cinayeti” Yazılı ve Görsel Basından Yaşanmış İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları ersin 0 992 Son Mesaj 17 Ekim 2011, 21:59:49
Gönderen: ersin
20. Kalite Kongresi Çalıştaylarıyla “Fark Yaratmak” hedefleniyor… 29-30 Kasım 11 İstanbul Bölgesi Admin 0 1193 Son Mesaj 18 Kasım 2011, 10:31:06
BMW ve Toyota’nın “yeşil” ortaklığı Yaşam - Güncel Hayat Admin 0 792 Son Mesaj 02 Aralık 2011, 17:44:28
Kız annesine gitmiş: “Babam bu zarfı sana gönderdi” demiş. Komikler Admin 0 930 Son Mesaj 04 Aralık 2011, 12:58:19
Adamın biri arkadaşıyla yemek yerken “Kolumun ağrısından duramıyorum.” diye dert Komikler Admin 0 1158 Son Mesaj 04 Aralık 2011, 13:01:12
CP Türkiye’ye “En İyi Marka” ve “Tüketici Kalite” ödülü 30.03.2011 Gıda Sektöründen Güncel Haberler Admin 0 844 Son Mesaj 30 Aralık 2011, 09:35:14
Akıllı binalarda “hacker” tehlikesi Bilim ve Teknoloji palazzo 0 595 Son Mesaj 24 Aralık 2012, 12:03:30
Gönderen: palazzo
Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri |Yeni Kalite Blog | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | İSGcim.Com-İş Sağlığı ve Güvenliği | Antalya İş Güvenliği Hizmetleri | KaliteGüncel.Com-Güncel Haber Platformu | Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri | Malvasoft-Yönetim Sistemi Yazılımları | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | T.C. Resmî Gazete | Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) | T.C. Başbakanlık | Ekmeğini İsraf Etme! | Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) | T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı | T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı | Mavi Bayrak | Food and Drug Administration (FDA) | XML| XML 2 | Sitemap | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | canerildes |İletişim