Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu
24 Temmuz 2014, 02:06:33 *

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: 2 yıllık Vip Üyelik 160 TL'den 50 TL'ye düşmüştür.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  

Yeni Kalite Forum - Türkiye Profesyonel Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanları Topluluğu - Reklamlar
 Assist Danışmanlık Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri  Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti.  Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Kalite Sektörü Güncel Haber Sitesi
Vip Üye Olmak İçin Tıklatın!  Yeni Kalite Blog  Ekmeğini İsraf Etme! Antalya İş Güvenliği Hizmetleri Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri İsgcim - İş Sağlığı ve Güvenliği Bizim İşimiz
Manavgat Analiz OSGB  A.Tuluk Çevre Danışmanlık Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı Reklam Alanı
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ” Ben ” deyip susması, ” Sen ” deyip ağlamaklı kalması… Nazım Hikmet RAN  (Okunma Sayısı 1625 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
WebMaster
Yönetici
Bilge Üye
*

Başarı Puanı: 65535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye No: 2

YeniKalite.Com - Kalite'nin Buluşma Noktası...

Site
YeniKalite.com – Reklam Alanı
« : 29 Kasım 2012, 14:42:49 »

Günün Fırsatı | VIP Üye Olmak İstiyorum | Siteye Nasıl Destek Olabilirim? | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması.
Ne kötüdür an kadar yakın bir asır kadar uzak olması.
Ve bilir misin ne acıdır insanın bildiğini anlatamaması
” Ben ” deyip susması, ” Sen ” deyip ağlamaklı kalması…

Nazım Hikmet RAN
[Bu mesajın devamını görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın]

Titremene lüzum yok, Ben kral değilim.! Kureyş'li, kuru ekmek yiyen bir Kadının Oğluyum" - Hz. Muhammed (s.a.v)

Kim kötü ve çirkin bir iş görürse onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir.مَنْ رَأَى مِنْكُمْ مُنْكَرًا فَلْيُغَيِّرْهُ بِيَدِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِـعْ فَبِلِسَانِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِـعْ فَبِقَلْبِهِ وَذَلِكَ أضْعَفُ اْلإِيـمَانِ (Müslim, Îmân, 78; Ebû Dâvûd, Salât, 248.)
Günün Fırsatı | Forum Kuralları | Reklam Bölümü | Reklam Vermek İstiyorum | VIP Üyelik Sistemi | VIP Üye Olmak İstiyorum | Siteye Nasıl Destek Olabilirim? | Site Hakkındaki Düşünceleriniz| Ekli Dosyaları İndirebilmek İçin Lütfen Üye olunuz. | Sohbet ve Paylaşımlar | Forum İstatistikleri | Yeni Kalite | Yeni Kalite Blog | Kalite Guncel | isgcim | Antalya İş Güvenliği Hizmetleri | Natro | canerildes | Günün Fırsatı | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntülenme Son Mesaj
Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Nazım Hikmet Ata Sözleri ve Özlü Sözler melek 0 2020 Son Mesaj 27 Mayıs 2011, 21:53:56
Gönderen: melek
Nazım Hikmet Ran 'ın Biyografisi Genel Konular; Öğrenmekte Fayda Var Admin 0 882 Son Mesaj 27 Mayıs 2011, 22:20:41
Gönderen: Admin
‎''Ne ben Sezarım,Ne de sen Brütüssün. (N. Hikmet Ran) Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 1721 Son Mesaj 13 Ağustos 2011, 10:41:02
Cam şişeye hazırlık var! "Cama sağlıklı deyip, peti sağlıksız kabul etmek... Yaşam - Güncel Hayat Admin 0 841 Son Mesaj 14 Eylül 2011, 14:06:08
Mutsuzum, Çünkü sevmediğim birine ‘aşkım’ deyip sarılmadım Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 920 Son Mesaj 01 Ekim 2011, 19:42:49
Kadın! Nazım Hikmet Aşk ve Sevgi Üzerine Admin 0 886 Son Mesaj 07 Ekim 2011, 20:42:54
Eğer bir gün ağlamaklı olursan, Beni ara... Aşk ve Sevgi Üzerine Admin 0 893 Son Mesaj 19 Şubat 2012, 15:11:02
Kadının biri "armudun sapı üzümün çekirdeği" deyip yıllarca evlenmemiş, bu konud Komikler Admin 0 793 Son Mesaj 29 Mayıs 2012, 22:16:33
Nedense ben hep iyi halden tahliye ediliyorum yüreklerden... *Nazım Hikmet Ata Sözleri ve Özlü Sözler Admin 0 797 Son Mesaj 18 Ağustos 2012, 13:02:01
Biz bir gülerdik küçükken, kalbimiz kahkahalar atardı. Nazım Hikmet Ata Sözleri ve Özlü Sözler kalgunite 0 893 Son Mesaj 14 Mart 2013, 09:21:52
Gönderen: kalgunite
Ayel Çevre Danışmanlık Hizmetleri |Yeni Kalite Blog | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | Çevkent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | Çevrekent Müh. Dan. Lab. Hizm. İnş. Ltd. Şti. | İSGcim.Com-İş Sağlığı ve Güvenliği | Antalya İş Güvenliği Hizmetleri | KaliteGüncel.Com-Güncel Haber Platformu | Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri | Malvasoft-Yönetim Sistemi Yazılımları | Bu Alana Reklam Verebilirsiniz | T.C. Resmî Gazete | Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) | T.C. Başbakanlık | Ekmeğini İsraf Etme! | Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) | T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı | T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı | Mavi Bayrak | Food and Drug Administration (FDA) | XML| XML 2 | Sitemap | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | canerildes |İletişim